Podpalenie pod Warszawą! Jedna osoba została zatrzymana!

W miejscowości Nowe Grocholice, w powiecie pruszkowskim doszło do podpalenia dwóch budynków. Osoby przebywające w środku zostały ewakuowane, nikomu nic się nie stało. Jedna osoba została zatrzymana. 

Pożar miał miejsce o godzinie 9:02 przy ulicy Waryńskiego w miejscowości Nowe Grocholice. Paliły się dwa budynki, jeden gospodarczy i jeden mieszkalny.

Na miejsce przyjechało 7 zastępów straży z Pruszkowa i okolicznych jednostek. Pojawiła się również policja i przedstawiciele samorządu gminy Raszyn. Ewakuowano 5 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 3 dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W kolejnym budynku policja znalazła podejrzanego o podpalenie mężczyznę, który zabarykadował się. Strażacy wywarzyli drzwi, a następnie policja zatrzymała podejrzanego. Będzie w tej sprawie prowadzone śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

Sytuacja jest już opanowana. Na chwilę obecną trwa dogaszanie pożaru i prace rozbiórkowe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c