Podróżował metrem z narkotykami w portfelu

Policjanci z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego zatrzymali 28 – letniego mieszkańca Warszawy, w portfelu którego odnaleźli torebkę wypełnioną środkami odurzającymi. Badanie narkotesterem zakończyło się wynikiem pozytywnym – mefedron. W następstwie przeszukania jego domu, policjanci odnaleźli amunicję oraz kolejne niedozwolone środki. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Fot. Policja

Policjanci z metra doświadczeni w poszukiwaniu środków odurzających, wylegitymowali na stacji metra Centrum niespokojnie zachowującego się pasażera. Ich podejrzenia okazały się trafne. Kiedy sprawdzili jego portfel wyszło na jaw, że 28 – latek ukrył w nim torebkę z białym proszkiem. Po zbadaniu substancji narkotesterem okazało się, że Piotr G. podróżował metrem z mefedronem.

Natychmiastowe przeszukanie mieszkania mężczyzny, doprowadziło do odnalezienia 4 sztuk amunicji oraz licznych i zróżnicowanych środków odurzających. Dochodzeniowcy będą jeszcze ustalać bliższe okoliczności zakupu środków odurzających i pozyskania amunicji. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli jednak sąd uzna, że Piotr G. posiadał narkotyki w znacznej ilości, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c