Pogoda. Po fali ciepła gwałtowne i długotrwałe ochłodzenie

Po ciepłych sobocie, niedzieli i poniedziałku nastąpi fala ochłodzenia. Przyszły tydzień będzie chłodny. Znamy szczegóły.

Fot. Warszawa w Pigułce

W niedzielę w całym kraju będzie ciepło. W centrum i na południu będzie po 19 st. C, a na północy, zachodzie i wschodzie tylko o 1 stopień mniej. Chłodniej, ale dalej ciepło może być w poniedziałek.

Na nagłą zmianę pogody trzeba uważać we wtorek. W wielu miejscach kraju temperatura spadnie nagle o 10 stopni. I tak w Warszawie nagle z 17 stopni zrobi się zaledwie 7, a w Krakowie temperatura spadnie z 16 do 7 stopni i zacznie padać deszcz. W środę czeka nas ochłodzenie do 5, a w czwartek nawet do 3 stopni. Może też popadać deszcz i deszcz ze śniegiem. W piątek nastąpi chwilowe ocieplenie, ale w sobotę znowu się ochłodzi. Przez większość tygodnia w nocy będzie mroźno.

Według prognoz długoterminowych chłodna aura będzie nam towarzyszyć niemalże do końca tygodnia. Miejmy nadzieję, że to się zmieni i już niedługo będziemy mogli cieszyć się wiosenną pogodą.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c