Polacy dziękują lekarzom i pielęgniarkom! Akcja „Cała Polska wychodzi na balkony” [WIDEO]

Akcja „Cała Polska wychodzi na balkony”.



O godz. 17.00 cała Polska wychodzi na swoje balkony, tarasy lub wygląda przez okna i bije brawo, aby podziękować lekarzom, pielęgniarkom i służbom medycznym

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl