„Pole” krzaków konopi indyjskich. Policja zabezpieczyła ponad 430 krzaków [ZDJĘCIA]

Dzięki współpracy sokołowskich kryminalnych z policjantami z Zarządu z Lublina CBŚP została ujawniona i zlikwidowana uprawa krzewów konopi indyjskich. 24-letni mężczyzna usłyszał zarzuty, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego sokołowskiej jednostki współpracując z policjantami z Zarządu z Lublina CBŚP ustalili, że na jednej z posesji na terenie gminy Kosów Lacki młody mężczyzna nielegalnie uprawia konopie indyjskie.

Mundurowi od razu pojechali sprawdzić tę informację. Na miejscu potwierdziło się, że za budynkiem gospodarczym posesji rosną krzewy konopi. Rośliny znajdowały się w różnych fazach wzrostu. Podczas przeszukania posesji, policjanci ujawnili w tunelu foliowym kolejne krzewy konopi. Łącznie policjanci zabezpieczyli 432 krzaki nielegalnych roślin.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych oraz budynków gospodarczych policjanci zabezpieczyli również ponad kilogram marihuany.

Nielegalne rośliny oraz środki odurzające zostały zabezpieczone przez policjantów. Wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na około 500 tys. złotych.

24-latek usłyszał zarzuty uprawiania i posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c