Policja nadal pracuje na miejscu śmiertelnego wypadku. Podaje pierwsze ustalenia

Policjanci oraz prokurator pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na al. Niepodległości na warszawskim Mokotowie. Doszło tam do śmiertelnego potrącenia pieszego. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy. Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drogach – pisze policja.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Do zdarzenia doszło około godziny 6:30 w okolicach przejścia dla pieszych na al. Niepodległości, na odcinku od ulicy Narbutta do Centrum.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brał udział około 70-letni mężczyzna i samochód marki audi kierowany przez 53-latka.

Kierowca był trzeźwy. Pieszy był reanimowany przez ratowników medycznych. Jednak ze względu na obrażenia zmarł.

Na miejscu pracują policjanci ze stołecznej drogówki, mokotowscy kryminalni z policyjnym technikiem kryminalistyki oraz prokurator przeprowadzają oględziny i zabezpieczają ślady, dzięki którym będzie możliwe wyjaśnienia okoliczności wypadku.
Utrudnienia w ruchu od ul. Wiktorskiej w kierunku Centrum potrwają jeszcze co najmniej godzinę Policjanci zorganizowali objazdy.

Źródło: asp. szt. Robert Koniuszy


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.