Policja poszukuje ofiar stalkera. Spotkałaś go?

Śródmiejscy policjanci poszukują kobiet, które były zaczepiane przez młodego mężczyznę w różnych miejscach w centrum miasta. Miał on nagabywać swoje ofiary, chcąc się z nimi umówić bądź uzyskać ich numer telefonu. Mężczyzna ten został zatrzymany. Policjanci proszą, więc wszystkie kobiety, które w opisany sposób były nękane przez tego mężczyznę, czują się pokrzywdzone, a do tej pory tego nie zgłosiły o osobisty bądź telefoniczny kontakt ze śródmiejskimi policjantami.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Śródmiejscy policjanci prowadzą dochodzenie  w sprawie stalkingu. Ja wynika z informacji przesłuchanych w tej sprawie kobiet młody mężczyzna od dłuższego czasu w różnych miejsca w centrum miasta zaczepiał przypadkowe kobiety chcąc umówić się z nimi na kawę lub uzyskać ich numer telefonu. Mężczyzna ten został zatrzymany.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego proszą, więc wszystkie kobiety, które w taki właśnie sposób były nękane przez wspomnianego mężczyznę, czują się pokrzywdzone , a do tej pory tego nie zgłosiły o jak najszybszy kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę dzwoniąc numer telefonu  22/ 603 91 19, 22/ 603 91 63 bądź osobiste stawiennictwo w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c