Policja poszukuje tego mężczyzny! Wjechał hulajnogą elektryczną w kobietę na chodniku

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. Nieznany dotąd mężczyzna wjechał w pieszą powodując u niej obrażenia ciała. Wizerunek sprawcy tego zdarzenia jak i jego przebieg zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do wypadku drogowego doszło 22 sierpnia tego roku na ulicy Plac Bankowy. Mężczyzna poruszający się hulajnogą zderzył się z pieszą powodując w ten sposób u kobiety obrażenia ciała.

Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę dzwoniąc na numer 4772 391 73, 112 bądź pisząc maila na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c