Policja poszukuje tego mężczyzny! Znasz go?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela i dokonania nieuprawnionych transakcji płatniczych utraconą na skutek przestępstwa kartą. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela i późniejszych nieuprawnionych transakcji płatniczych utracona na skutek przestępstwa kartą.

Wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numer sprawy KRP-D-V-1594/19, dzwoniąc na numer 22/ 603 91 16, albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.