Policja poszukuje tych osób. Rozpoznajesz je?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowania dotyczące przestępstw związanych z mieniem. Dzięki publikacjom wizerunków osób podejrzewanych o takie czyny wiele z nich zostało już ustalonych i zatrzymanych. Nadal jednak są takie, które nie zostały zidentyfikowane. Każdy wiec, kto rozpoznaje osoby widoczne na zamieszczonych zdjęciach proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą szereg postępowań, w których sprawcy nadal nie są zidentyfikowani i zatrzymani. W ustaleniu tożsamości takich osób pomagają publikacje ich wizerunków zarejestrowane przez kamery monitoringu. To dzięki nim i wielu przekazanym nam później informacjom osoby podejrzewane o popełnienie różnych przestępstw zostały już ustalone, zatrzymane i usłyszały zarzuty.

Każdy, więc kto rozpoznaje osoby widoczne na zamieszczonych zdjęciach tego proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać osobiście, dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c