Policja poszukuje włamywaczy

Policjanci z Wilanowa prowadzą postępowanie dotyczące włamania do mieszkania przy ul. Marsylskiej. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny pod nr (22) 603-25-03 bądź osobisty z policjantami z Wilanowa, ul. Okrężna 57.

12-114313

Policjanci z Wilanowa prowadzą postępowanie w sprawie włamania do mieszkania, co którego doszło 22 lipca przy ul. Marsylskiej. Kamery zarejestrowały wizerunki prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa – dwóch mężczyzn i kobietę.

Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Okrężnej 57.

Informacje można powołując się na sprawę KP-K-7576/15 przekazać także dzwoniąc na numer 22/603-25-03 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.