Policja poszukuje zginionego Sylwestra Laskowskiego

59-letni mężczyzna 23 lipca opuścił samowolnie szpital przy ul. Wołoskiej w Warszawie i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W szpitalu przeszedł trepanację czaszki, co może skutkować utratą pamięci. Każdy kto widział Sylwestra Laskowskiego bądź posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym mokotowskiej komendy. Tel. 22 603 11 28 lub 22 603 11 55.

Fot. ITAKA

Fot. ITAKA

Rysopis: wzrost 180, 55 kg wagi, szczupła budowa ciała, niebieskie oczy, jasne włosy średniej długości, twarz pociągła, duży nos, lekko odstające uszy.

Mężczyzna ubrany był w: szaro-beżową materiałową kurtkę Big Star, niebieskie jeansy, brązową koszulkę polo z długim rękawem i z białym kołnierzykiem, beżowe sportowe buty.

Znaki szczególne: tatuaż na wysokości łopatek “Prison is hell”, po lewej stronie klatki piersiowej tatuaż jaskółki. Zaginiony ma bardzo słaby wzrok i porusza się powoli.

Każdy, kto ma informacje na temat zaginionego proszony jest o kontakt z mokotowską komendą.
ah

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.