Policja przerywa poszukiwania. Wchodzi wojsko z noktowizorami

Policja przerywa zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 5-latka. Wznowi je z samego rana. Nocne działania mają prowadzić żołnierze Obrony Terytorialnej wyposażeni w noktowizory.

Policja przeszukała 400 hektarów na trasie przejazdu ojca 5-letniego Dawida.

W poszukiwaniach brali udział kryminalni, Wojska Obrony Terytorialnej oraz grupa ochotników. Nieustannie angażowane są psy tropiące, helikopter z kamerą termowizyjną, ogromne siły i środki. Poszukiwania zostały przerwane i zostaną wznowione o świcie. Nocne działania będą przeprowadzały Oddziały Wojska Obrony Terytorialnej wyposażone w noktowizory.

Ojciec odebrał synka około godziny 17:00 z Grodziska Mazowieckiego i miał przywieźć go do matki. Samochód miał charakterystyczną blendę przeciwsłoneczną.

Jak informuje Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji samochód odnaleziono 3 kilometry od miejsca, w którym ojciec targnął się na życie.

Policja prosi przede wszystkim o nagrania z monitoringu po trasie, jaką poruszał się samochód. Działania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

Ktokolwiek ma lub może mieć informację w tej sprawie proszony jest o kontakt z numerem 112 lub najbliższą jednostką policji.

Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.