Policja publikuje zdjęcie i dane kuriera, który ukradł 1,2 mln zł

Policjanci z Ochoty poszukują Grzegorza Lewandowskiego. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez warszawską prokuraturę. 41-latek podejrzany jest o przywłaszczenie znacznej sumy pieniędzy. Wszyscy, którzy znają miejsce jego pobytu proszeni są o kontakt z Policją.

Fot. KSP

Fot. KSP

Wydział do walki z przestępczością przeciwko mieniu KRP Warszawa III pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota prowadzi śledztwo w sprawie przywłaszczenia przez Grzegorza Lewandowskiego znacznej sumy pieniędzy, na szkodę firmy w której był zatrudniony. Jak ustalili policjanci, 41-latek po zakończonej pracy nie zgłosił się do firmy i nie rozliczył się z pieniędzy, które wcześniej pobrał z punktów usługowych na terenie Warszawy.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszeni są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerem telefonu 22 60 393 50, 22 60 393 51  lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] lub na alarmowy numer 997 i 112.

Fot. KSP

Fot. KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.