Policja zatrzymała uczestniczkę bójki w tramwaju

Niedawno opublikowaliśmy informację o bójce w tramwaju, inne media też nagłośniły sprawę, a policja dowiedziawszy się o tym fakcie wszczęła dochodzenie. Kryminalni z Pragi Południe dziś z samego rana zatrzymali 19-letnią kobietę, jedną z prawdopodobnych uczestniczek zajścia. Śledczy aktualnie gromadzą materiał dowodowy, przesłuchują świadków, w dalszej kolejności zwrócą się do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa.

Fot. YouTube

Fot. YouTube

Dwa dni temu w tramwaju jadącym w kierunku Pragi Południe miała miejsce awantura, którą wywołały trzy młode kobiety. Zachowywały się one wulgarnie wobec pasażerów, atakowały inne osoby, doszło również do przepychanek, szarpania, a nawet usiłowania rozboju.

Do komendy przy ulicy Grenadierów zgłosiły się osoby pokrzywdzone, funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania i ustalenia, kim były sprawczynie całego zajścia.

Dziś z samego kryminalni zatrzymali 19-letnią kobietę, podejrzewaną o udział w zdarzeniu sprzed dwóch dni.

Aktualnie śledczy gromadzą materiał dowodowy, przesłuchują kolejnych świadków i dokładnie wyjaśniają okoliczności zajścia. W dalszej kolejności dochodzeniowcy zwrócą się do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa. Zatrzymanie pozostałych uczestniczek zdarzenia jest już tylko kwestią czasu.

Policjanci proszą wszystkich świadków zdarzenia o zgłaszanie się do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, ul. Grenadierów 73/75, tel. do dyżurnego jednostki: (22)603-76-55.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.