Policja zatrzymała wandala, ale nie wie… kim jest. Rozpoznajesz go?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące zniszczenia mienia o wartości blisko 3000 złotych. Podejrzany o to przestępstwa został już zatrzymany i tymczasowo aresztowany jednak nieznane są jego dane personalne. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia samochodu. Straty wynikłe na sutek tego aktu wandalizmu oszacowano na około 3000 złotych.

W wyniku działań policji osoba podejrzana o to przestępstwo została już zatrzymana i tymczasowo aresztowana jednak nadal nieznane są jej dane personalne. Każdy, kto zna tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21. Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer: 22/ 60 378 33, 22/60 361 77 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.