Policja zlikwidowała dziuplę samochodową

Dwa skradzione samochody zabezpieczone, dokumenty pochodzące z kolejnego trzeciego poszukiwanego auta i jedna osoba zatrzymana, oto wynik ostatnich działań policjantów z wydziału do walki z przestępczością samochodową z komendy na Pradze Południe. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną w Niemczech Mazdę oraz peugeota z Warszawy. 55-latek został zatrzymany, usłyszał zarzuty paserstwa.

Kiedy policjanci z południowopraskiej samochodówki otrzymali informację na temat dziupli, w której miałyby znajdować się kradzione pojazdy zareagowali błyskawicznie. Pojawili się w powiecie płońskim, podjęli obserwację posesji, a następie przystąpili do działania.

Odnaleźli dwa skradzione samochody, mazdę utraconą w Niemczech i peugeota z Warszawy. Dodatkowo zabezpieczyli dokumenty pochodzące od kolejnego skradzionego peugeota. Właściciel posesji, na której była dziupla, 55-latek trafił do policyjnej celi.

Samochody zostały zabezpieczone, funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy. Na jego podstawie zatrzymany usłyszał zarzuty paserstwa, Teraz odpowie za popełnione czyny przed sądem.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.