Policja zlikwidowała dziuplę samochodową

Dwa skradzione samochody zabezpieczone, dokumenty pochodzące z kolejnego trzeciego poszukiwanego auta i jedna osoba zatrzymana, oto wynik ostatnich działań policjantów z wydziału do walki z przestępczością samochodową z komendy na Pradze Południe. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną w Niemczech Mazdę oraz peugeota z Warszawy. 55-latek został zatrzymany, usłyszał zarzuty paserstwa.

Kiedy policjanci z południowopraskiej samochodówki otrzymali informację na temat dziupli, w której miałyby znajdować się kradzione pojazdy zareagowali błyskawicznie. Pojawili się w powiecie płońskim, podjęli obserwację posesji, a następie przystąpili do działania.

Odnaleźli dwa skradzione samochody, mazdę utraconą w Niemczech i peugeota z Warszawy. Dodatkowo zabezpieczyli dokumenty pochodzące od kolejnego skradzionego peugeota. Właściciel posesji, na której była dziupla, 55-latek trafił do policyjnej celi.

Samochody zostały zabezpieczone, funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy. Na jego podstawie zatrzymany usłyszał zarzuty paserstwa, Teraz odpowie za popełnione czyny przed sądem.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]