Policjanci o wczorajszym proteście. Zatrzymano busa z pirotechniką. Na trasie przemarszu znaleziono stos opon

Wczorajszy protest organizacji medycznych w stolicy przebiegł w spokoju. Policja nie odnotowała żadnych incydentów. Na trasie marszu ujawniono stos opon, jak zaznacza KSP to prawdopodobnie prowokatorzy. Dodatkowo policjanci zatrzymali busa, który prawdopodobnie miał dostarczyć materiały pirotechniczne uczestnikom zgromadzenia.

Również na trasie przemarszu policjanci @Policja_KSP ujawnili stos opon oraz elektroniki z przygotowaną podpałką. To pokazuje, że wśród osób chcących wyrazić swoje poglądy mogą pojawić się prowokatorzy
W rejonie przemarszu policjanci @Policja_KSP zatrzymali busa, który prawdopodobnie miał dostarczyć materiały pirotechniczne uczestnikom zgromadzenia

Zakończyła się manifestacja środowisk medycznych. W trakcie przemarszu funkcjonariusze @Policja_KSP nie odnotowali żadnych incydentów. Policjanci @WRD porządkują ruch na drogach. Utrudnienia można jeszcze spotkać w Al. Ujazdowskich pod KPRM” – informowała na bieżąco Komenda Stołeczna Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c