Policjanci odnaleźli zaginioną 13-latkę z Gdyni

Policjanci mińskiej komendy odnaleźli wczoraj po południu zaginioną 13-latkę z Gdyni. Dziewczyna jechała pociągiem z Warszawy i jak wynikało z zebranych informacji, miała udać się do przyjaciółki w Mińsku Mazowieckim. Zaginiona nastolatka została ujęta na stacji PKP Mińsk Mazowiecki, a następnie przekazana załodze pogotowia ratunkowego.

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay

Wczoraj po południu policjanci z komendy powiatowej otrzymali informacje, że na terenie Mińska Mazowieckiego może znajdować się zaginiona w Gdyni 13-latka. W wyniku współpracy służby dyżurnej mińskiej komendy i policjantów z komisariatu Śródmieście w Gdyni oraz przekazywanych na bieżąco informacji ustalono, że dziewczynka może jechać pociągiem z Warszawy do Mińska Mazowieckiego do swojej przyjaciółki.

Patrole bardzo szybko przemieściły się w rejon dworca PKP, gdzie poszukiwały zaginionej nastolatki. Sprawdzane były pociągi przejeżdżające przez Mińsk Mazowiecki oraz te, które kończyły swoją trasę w tym mieście.

Około 15:00 jeden z patroli zauważył idącą peronem dziewczynkę, która odpowiadała wyglądem zaginionej 13-latce. Dziewczyna została ujęta i otoczona pomocą. Na miejsce wezwano służby medyczne, które zaopiekowały się 13-latką. O odnalezieniu zaginionej powiadomiono poszukującą jednostkę Policji.

Właściwa koordynacja działań, współpraca służb dyżurnych oraz zaangażowanie w poszukiwania policyjnych patroli przyczyniło się do odnalezienia dziewczynki i szybkiemu udzieleniu jej pomocy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c