Policjanci odzyskali dwa pojazdy o wartości 140 tysięcy złotych

Odzyskane dwa pojazdy, skoda oraz renault o łącznej wartości 140 000 złotych to wynik pracy wolskich i bemowskich policjantów. Skoda została utracona w wyniku przywłaszczenia, funkcjonariusze ujawnili pojazd na jednej z posesji, renault zostało ujawnione przez policjantów z Bemowa w ramach prowadzonych czynności na terenie powiatu Wołomińskiego, a zostało utracone na terenie Białegostoku.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Policjanci z Woli i Bemowa w ostatnim czasie odzyskali dwa pojazdy pochodzące z przestępstwa. Skoda o wartości 130 000 złotych została namierzona na terenie jednej z posesji. Pojazd został utracony w wyniku przywłaszczenia. Renault o wartości 10 000 złotych zostało odzyskane na terenie powiatu Wołomińskiego, gdzie policjanci wykonywali czynności służbowe. Okazało się, że pojazd został utracony w wyniku kradzieży z włamaniem z terenu Białegostoku.

Na miejscu ujawnienia pojazdów funkcjonariusze przeprowadzili oględziny. Po czynnościach odzyskane pojazdy zostaną przekazane właścicielom.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c