Policjanci wsparli zwierzęta w ZOO i jednocześnie zrobili prezent dzieciom

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku wpadli na niecodzienny pomysł, by wspomóc zwierzęta płockiego ZOO. Zakupili 120 biletów, a bilety przekazali na ręce dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Płocku. Dzieci z ośrodka będą miały teraz 365 dni na wykorzystanie biletów.

Fot. Policja

Policjanci w swej codziennej służbie kierują się przede wszystkim empatią i chęcią niesienia pomocy potrzebującym. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły zwierzęta w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku, które są obecnie w trudnej sytuacji, ponieważ kiedy nie ma zwiedzających, nie ma również wpływów, które zapewniają stabilność działalności ZOO. W związku z tym ogród zoologiczny uruchomił sprzedaż biletów, które będą do wykorzystania w ciągu 365 dni od daty zakupu.

Policjanci w tym celu zebrali pieniądze, za które zakupili 120 biletów wstępu do płockiego ZOO, pomagając zwierzętom, które tam przebywają. Bilety przekazali na ręce dyrekcji dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Płocku. Po epidemii dzieci skorzystają z biletów podarowanych przez policjantów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c