Policjanci z Woli odnaleźli zaginionego 77-latka

Zaniepokojona rodzina zawiadomiła policjantów o tym, że 77-latek wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu. Skuteczne działania kryminalnych doprowadziły do odnalezienia starszego pana, który trafił pod opiekę lekarzy. Policjanci apelują, nie przechodźmy obojętnie obok osób, które potrzebują pomocy. Poinformujmy służby porządkowe, jeśli czyjeś zdrowie lub życie może być zagrożone.

Fot. Policja

Policjanci z Woli zostali zaalarmowani o tym, że starszy mężczyzna w wieku 77-lat wyszedł z mieszkania i nie ma z nim kontaktu. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania starszego mężczyzny. Wiedzieli, że kontakt z nim może być utrudniony . Kryminalni sprawdzili miejsca, gdzie mógł pójść 77-latek. Z ich informacji wynikało, że mężczyzna może poruszać się środkami komunikacji miejskiej.

Kilkugodzinne intensywne poszukiwania za mężczyzną przyniosły efekt. 77-latek został odnaleziony w autobusie, którym podróżował. Na miejscu funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która zaopiekowała się odnalezionym mężczyzną.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c