Policjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii szukają nieletniej Oli!

Policjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poszukują małoletniej Aleksandry Ledzion.

Fot. Policja

Małoletnia 17 stycznia br. roku wyszła z miejsca zamieszkania na praktyki zawodowe i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komendy przy ul. Jagiellońskiej 51 tel. (22) 603-75-55 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Policjanci z wydziału nieletnich północnopraskiej komendy prowadzą poszukiwania 16-letniej Aleksandry Ledzion.

Małoletnia 17 stycznia br. wyszła z domu na praktyki zawodowe i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Każdy, kto zna miejsce pobytu osoby na zdjęciu, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul.Jagiellońskiej 51, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-75-55 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-82-59 powołując się na numer l.dz. WNP-II-85/20.

Informację można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c