Policjanci zatrzymali kolejną uczestniczkę zdarzenia w tramwaju

Wczoraj wieczorem została zatrzymana 16-latka, kolejna uczestniczka bójki do której doszło w ubiegłym tygodniu w tramwaju. Funkcjonariusze cały czas prowadzili ustalenia, sprawdzenia, wykorzystywali wszystkie dostępne metody i środki pracy operacyjnej. Teraz nieletnią zajmą się policjanci referatu do spraw nieletnich i patologii oraz sąd rodzinny.

Fot. YouTube

Fot. YouTube

W ubiegłym tygodniu w tramwaju jadącym w kierunku Pragi Południe miała miejsce awantura, którą wywołały trzy młode dziewczyny. Zachowywały się one wulgarnie wobec pasażerów, atakowały inne osoby, doszło również do przepychanek, szarpania, a nawet usiłowania rozboju.

Do komendy przy ulicy Grenadierów zgłosiły się osoby pokrzywdzone i funkcjonariusze przystąpili do działania i ustalenia, kim były sprawczynie całego zajścia. Niedługo po zdarzeniu kryminalni zatrzymali 19-letnią kobietę, Monika O. usłyszała 2 zarzuty, usiłowania dokonania rozboju i uszkodzenia ciała. Sąd zastosował wobec podejrzanej tymczasowy areszt. Na tym jednak policjanci nie poprzestali. Policja przypomina, że praca operacyjna, ustalenia i sprawdzenia to często bardzo żmudne czynności, które przynoszą efekty po czasie. Szeroko zakrojone czynności kryminalnych zaprowadziły ich wczoraj wieczorem do miejsca, gdzie ukrywała się kolejna z uczestniczek zdarzenia z tramwaju. 16-latka została zatrzymana. Teraz zajmą się nią policjanci z referatu nieletnich i patologii, a o jej dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.