Policjant rozpoznał sprawcę kradzieży

Podczas pewnej interwencji ulicznej, policjant z Józefowa rozpoznał sprawcę kradzieży sklepowej sprzed kilku dni. Okazało się, że przed paroma dniami właśnie on zajmował się tą sprawą, a twarz podejrzanego zarejestrowały wówczas kamery monitoringu. 29- latek nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci patrolujący ulice Józefowa zostali wezwani do interwencji wobec kilku mężczyzn zakłócających porządek na jednej z ulic. Policyjni patrolowcy po przybyciu uspokoili grupę, lecz w trakcie interwencji jeden z funkcjonariuszy zwrócił szczególną uwagę na jednego z mężczyzn. Podczas jego legitymowania, policjant był już pewien skąd zna jego twarz. Sierżant sztabowy przypomniał sobie, że gdy kilka dni temu zajmował się sprawą kradzieży sklepowej, przeglądał również zapisy z kamer monitoringu. Na jednym z nagrań rozpoznał legitymowanego dziś mężczyznę, który wykorzystał wówczas nieuwagę obsługi i wyjął wszystkie papierosy z panelu znajdującego się nad stanowiskiem kas.

29- latek trafił do policyjnej celi. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.