Policjant zaangażował się w pomoc dla uratowanych z wyspy zwierzaków

Po służbie aspirant Rafał Makulski z komisariatu w Konstancinie – Jeziornie od kilku dni pomaga w transporcie słomy i siana dla zwierzaków, którą bezpłatnie zaaferował z gospodarstwa swoich rodziców. Policjant odpowiedział w ten sposób na apel fundacji, która uratowała kozy na warszawskiej wyspie i prosiła o wsparcie dla zwierzaków przed zbliżającą się zimą.

Przed kilkoma dniami media informowały między innymi o niewłaściwej opiece, jaką miały kozy na warszawskiej wyspie. Pomoc i ratunek zapewniła wówczas fundacja Animal Rescu Polska. Zaapelowała ona również o pomoc, gdyż nie była w stanie samodzielnie zapewnić niezbędnego dla kóz siana czy słomy.

Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo. Aspirant Rafał Makulski z gospodarstwa swoich rodziców zaoferował  dla uratowanych zwierzaków każdą potrzebną ilość słomy, która jest bardzo potrzebna szczególnie teraz przed zbliżającą się zimą.

Policjant na co dzień pełni służbę w konstancińskim komisariacie. Jest nie tylko wzorowym i wyróżniającym się funkcjonariuszem, jest też pasjonatem przyrody i eko – rolnictwa. Cieszymy się, że aspirant Rafał Makulski jest w naszych szeregach!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.