Policyjny pościg za złodziejem motocykli. Pojazd odzyskany, sprawca zbiegł

Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna dziś rano podjęli pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, motocykl marki honda przed dwoma tygodniami został skradziony w Warszawie.

Fot. KSP

Dziś po godzinie 5 nad ranem w miejscowości Henryków nieopodal Tarczyna policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna zauważyli motocyklistę, który w terenie zabudowanym jechał ponad 108 km/h, czym przekroczył dozwolona prędkość aż o 58 km/h.

Kierujący motocyklem zlekceważył dawane mu sygnały do zatrzymania i podjął próbę ucieczki. Policjanci natychmiast przekazali oficerowi dyżurnemu informację o zaistniałym zdarzeniu i ruszyli w pościg. W pewnym momencie uciekający zdołał znacząco odjechać przed radiowozem, jednak na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad hondą i przewrócił się.

Kierowca motocykla uciekł z miejsca zdarzenia przed przybyciem funkcjonariuszy. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że motocykl 30 marca tego roku został skradziony w Warszawie.

Sprawę przejęli policjanci z komisariatu w Tarczynie. Zatrzymanie kierującego skradzionym motocyklem mężczyzny jest teraz, według policji, tylko kwestią czasu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c