Polityk i dawny sportowiec zakażony COVID-19. Wydał oświadczenie

Bogdan Wenta, obecnie prezydent Kielc, a w przeszłości piłkarz ręczny i trener przekazał, że ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Przebywa na kwarantannie. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Bogdan Wenta opublikował informację o zakażeniu w mediach społecznościowych. Od czwartku rozpoczął samoizolację, ze względu na styczność z osobą, u której również potwierdzono pozytywny wynik testu. Jak podkreśla, czuje się dobrze. Na kwarantannie przebywa wraz z żoną.

Zaapelował do wszystkich osób, z którymi miał kontakt, aby zgłosiły się do odpowiednich służb i obserwowały swój stan zdrowia. Podziękował również za wszystkie wyrazy wsparcia.

„Proszę na siebie uważać – dbać o swoje bezpieczeństwo oraz przestrzegać zasad sanitarnych. Życzę Państwu zdrowia, najmocniej tym osobom, które nie ustrzegły się zakażenia i dziś walczą z Covid-19. Niech ta walka zakończy się Państwa zwycięstwem.”

-dodał. Polityk jest w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami. Jak zapewnia, pracuje zdalnie i realizuje wszystkie zadania na bieżąco.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c