Polityk PiS w szpitalu. „Jestem słabiutki”

Jerzy Polaczek we wtorek informował o pozytywnym wyniku testu na COVID-19. Jego stan znacznie się pogorszył, wczoraj wieczorem został zabrany karetką do szpitala.

Fot. Warszawa w Pigułce

Poseł Jerzy Polaczek z partii Prawo i Sprawiedliwość we wtorek poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że jest zakażony koronawirusem. Apelował do wszystkich, którzy bagatelizują COVID-19 o rozwagę i odpowiedzialność. Polityk skarżył się na gorączkę, mocny kaszel i osłabienie.

Wczoraj wieczorem karetka pogotowia ratunkowego zabrała Jerzego Polaczka do szpitala MSWiA w Katowicach. Jak przekazał w rozmowie z PAP, jest podłączony do tlenu.

„Jestem słabiutki. Nie dałem już rady leczyć się w warunkach domowych.”

-powiedział poseł. Zaznaczał, że nie ma żadnych chorób współistniejących. To już kolejny polityk, u którego wyszedł pozytywny wynik testu na COVID-19. Oprócz niego zakażenie przechodzą między innymi Łukasz Szumowski, Sebastian Kaleta czy Paweł Rabiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c