Polka zagra w finale French Open!

Iga Świątek wygrała z Nadią Podoroską podczas półfinału wielkoszlemowego turnieju odbywającego się w Paryżu. Wygranie meczu zajęło jej zaledwie godzinę. Teraz czeka ją już tylko finałowa rozgrywka.

Polka podążała do finału French Open w dynamicznym tempie. Bez problemu udało się jej wygrać pierwszego seta 6:2, który trwał 37 minut.

Wygranie drugiego seta również nie sprawiło jej zbyt dużo problemów. W zaledwie 32 minut wygrała kolejny set 6:1.

Jest to największy sukces tenisa kobiecego w historii Polski. Teraz przed Igą Świątek już tylko finał, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa