Półnagi obcokrajowiec na torach metra. Zaczął wyzywać policję, został obezwładniony [WIDEO]
Około 6 rano ruch na II linii metra został wstrzymany, ponieważ, jak mówią świadkowie, półnagi obcokrajowiec znalazł się na torach metra. Wezwano policję.
- Fot. Pan Arek
- Fot. Pan Arek
- Fot. Pan Arek
Nagranie i zdjęcia dostaliśmy od Pana Arka. Jak pisze, ostatecznie mężczyznę udało się wyciągnąć. Nie wiadomo czy wpadł do środka czy postanowił zejść z własnej woli.
Wezwano policję, która przejęła czynności. Podczas próby zatrzymania mężczyzna stał się agresywny i zaczął wyzywać funkcjonariuszy. Wobec braku reakcji na polecenia, policjanci zmuszeni byli użyć siły i obezwładnili obcokrajowca.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.


