Polska celebrytka walczy z zakażeniem. „Byłam pewna, że COVID mnie nigdy nie dopadnie”

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti przyznała, ze zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Jak dodaje, nigdy nie przypuszczała, że i ją wirus zaatakuje. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie i opisała swoje objawy.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Polska celebrytka iinfluencerka Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti jest zakażona wirusem SARS-CoV-2. W mediach społecznościowych napisała o swoich zmaganiach z koronawirusem. Zaznaczyła, że nie przypuszczała, że to właśnie ona będzie chora, ponieważ regularnie uprawia sport i dba o swoją dietę.

Aniela Bogusz pierwsze objawy zaczęła odczuwać w poniedziałek. Skarżyła się przede wszystkim na wysoką gorączkę, bóle mięśni i stawów, katar, kaszel, dreszcze i ogromne zmęczenie. Dodała, że przez zakażenie nie mogła przespać kilku nocy i schudła już 3 kilogramy. Dodała także zdjęcie, na którym widać jak łzy spływają jej po policzkach.

Celebrytka przyznała, że powoli zaczyna już wracać do sił, a także zaapelowała do swoich fanów, aby byli odpowiedzialni i przestrzegali wszelkich zasad bezpieczeństwa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c