Polska wygrywa z Litwą 4:0 na Stadionie Narodowym! Był to ostatni mecz przed Mundialem w Rosji

Zakończył się mecz Polska-Litwa na Stadionie Narodowym. Polska wygrała 4:0. Piłkarze dawali z siebie wszystko, aby pokazać, że wybór ich na Mundial w Rosji przez trenera Nawałkę był trafny.

Stadion Narodowy w Warszawie. Fot. Mateusz Włodarczyk / Wikipedia

W pierwszej połowie meczu dwie bramki (19′,33′) strzelił Robert Lewandowski. W drugiej połowie meczu Krychowiak trafił do brami, ale gol nie został uznany. Chwilę później 3 gola dla naszej drużyny strzelił Dawid Kownacki. Następnie w 82 minucie gry, po podyktowaniu dla Polaków rzutu karnego, 4 gola dla Polski strzelił Jakub Błaszczykowski.

Pierwszy mecz Polaków na Mundialu w Rosji już 19 czerwca. Biało-Czerwoni zagrają z Senegalem. Następnie 24 czerwca z Kolumbią i 28 czerwca z Japonią.

Polskiej drużynie życzymy jak najwięcej goli na Mundialu 2018 w Rosji!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa