Polski minister poddał się badaniu na koronawirusa. Miał mieć kontakt z zakażonym

Michał Woś, minister środowiska poddał się badaniu na koronawirusa. Jak poinformował, miał kontakt z zakażonym koronawirusem.

Informacje podało RMF FM. Wyniki badań nie są jeszcze znane.

Łącznie odnotowano 156 zakażeń koronawirusem. 3 osoby nie żyją.

Jak poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski, momentu szczytowego możemy spodziewać się za dwa lub trzy tygodnie.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl