Ponad 300 ulic będzie miało problem z wodą lub jej brak przez 2 dni. „Prosimy o zrobienie zapasów wody”

Wodociągi Warszawskie kończą inwestycję związaną z budową nowej magistrali w ul. Nehru. Ostatnim jej etapem będzie włączenie przewodu do eksploatacji, co nastąpi w dniach 2-3 listopada 2018 r.

Fot. Pixabay

Prace będą polegały na włączeniu do istniejącego systemu dystrybucji nowo wybudowanej magistrali wodociągowej w ul. Nehru o średnicy 500 mm. Działania te są prowadzone w celu poprawienia niezawodności pracy sieci wodociągowej w tej części miasta. Ze względu na stopień skomplikowania robót, niezbędne jest wyłącznie od 2 listopada br. (piątek) od godz. 23:00 do 3 listopada br. (sobota) do godz. 18:00 magistrali wodociągowej w ul. Czerniakowskiej o średnicy 800 mm na odcinku od ul. Szwoleżerów do ul. Nehru. Będzie to skutkowało obniżeniem ciśnienia wody na obszarze:

  • Wilanowa
  • Powsina
  • części Mokotowa, tj.: osiedli: Sielce, Siekierki, Sadyba i Stegny.

Prosimy o wcześniejsze zabezpieczenie w domach niezbędnych zapasów wody. Na czas prowadzonych prac modernizacyjnych zostaną podstawione beczkowozy.

Lokalizacje beczkowozów:

  • Batumi – osiedle Stegny
  • Maltańska – osiedle Stegny
  • Limanowskiego – osiedle Sadyba
  • Królowej Marysieńki – Wilanów
  • Oś Królewska – Wilanów

Przepraszamy Państwa  za niedogodności związane z prowadzonymi pracami, których realizacja jest możliwa jedynie po wyłączeniu magistrali wodociągowej w ul. Czerniakowskiej, i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas ich występowania. Jednocześnie prosimy administratorów budynków o dostosowanie pracy hydroforni do niższego niż zwykle ciśnienia dostarczanej wody.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z pogotowiem wodociągowym pod bezpłatnym czynnym całą dobę numerem 994.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c