Popularna linia lotnicza wznawia loty z Polski. Zmiany jeszcze w grudniu!

Węgierski przewodnik Wizz Air przekazał w oficjalnym komunikacie, że wznowione zostaną loty z Polski. Wśród popularnych kierunków znów będzie można polecieć m.in. do Lizbony, Lwowa czy na Teneryfę!

Fot. Pixabay

Wizz Air to węgierska linia lotnicza, która oferuje wycieczki z stosunkowo niskich cenach. Przewoźnik cieszy się dużą popularnością, jednak w powodu pandemii ograniczone zostały niektóre rejsy, w tym z Polski. Teraz się to zmienia i jeszcze w grudniu wznowione zostaną podróże m.in. z Gdańska do Bergamo, z Krakowa do Billund , z Katowic na Teneryfę, z Wrocławia do Lwowa czy z Warszawy do Lizbony.

Dodatkowo, firma stworzyła tzw. mapę do planowania podróży. Dzięki niej można sprawdzić, do których miejsc można polecieć, a także jakie obowiązują na miejscu obostrzenia związane z koronawirusem. Mapka ma być na bieżąco aktualizowana. Ma to pomóc w planowaniu wyjazdów.

Wizz Air przypomina również, że podczas procesu podróżowania wdrożone zostały dodatkowe procedury, które zapewnią bezpieczeństwo pasażerów. Szczególnie zwróci się uwagę na zachowanie odpowiedniego dystansu podczas wchodzenia na pokład i podczas opuszczania go, a także dezynfekcję i odpowiednie środki czystości w samolocie. W samolotach zastosowane są filtry HEPA, które odfiltrowują w kabinie około 99,97% bakterii i wirusów. Mimo to, podczas całego lotu należy mieć na sobie maseczkę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c