Popularna prezenterka po raz drugi zakażona COVID-19!

Prezenterka Agnieszka Hyży przekazała w mediach społecznościowych, że ponownie zaraziła się wirusem SARS-CoV-2. Przez to swoje urodziny musiała spędzić w zupełnie innej formie, niż początkowo planowała. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

COVID-19 nie odpuszcza. Wśród zakażonych jest już między innymi aktorka Agnieszka Włodarczyk czy Aleksandra Nieśpielak. Teraz informacją o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa podzieliła się w mediach społecznościowych prezenterka Agnieszka Hyży.

Kobieta przekazała, że przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogła świętować z bliskimi swoich urodzin. Zaznaczyła, że podobna sytuacja miała miejsce dokładnie rok temu, kiedy również zmagała się z zakażeniem koronawirusem. Dodała, że wtedy przetrwa COVID, doświadczyła lockdownu i godziła się z ograniczeniami więc i teraz musi sobie z tym poradzić. Do wpisu dołączyła rysunkową koronę.

Agnieszka Hyży to popularna prezenterka, współpracująca na co dzień ze stacją Polsat. Współprowadziła między innymi kulisy programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Często również pojawia się w roli prowadzącej koncerty i festiwale.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c