Popularna sieciówka obniża ceny testów na przeciwciała!

Pierwsze testy serologiczne na przeciwciała SARS-CoV-2 wprowadziła do sprzedaży Biedronka. Chwilę później na ten krok zdecydował się także Lidl. Jedna i druga sieć sprzedaje je pod marką Primacovid. Różnica jednak była w cenach, ponieważ jeden sklep oferował je dużo taniej. Teraz to się zmieniło.

Fot. Shutterstock

Biedronka jako pierwsza w Polsce wprowadziła do sprzedaży testy serologiczne na przeciwciała SARS-CoV-2. Już niecałe 1,5 tygodnia później na ten krok zdecydowała się także sieć Lidl. Testy cieszyły się tak dużą popularnością, że w większości placówek były już niedostępne po kilku godzinach od uruchomienia sklepów. Takie testy mogą, ale nie muszą wykazać, czy nasz układ odpornościowy wytworzył przeciwciała, które pojawiają się po kontakcie w wirusem SARS-CoV-2.

Oba testy oferowane w dwóch sieciówkach są dokładnie takie same, sprzedawane pod marką Primacovid. Różnica jest jednak w cenie i dość duża. Biedronka oferuje testy za 49,99 złotych, natomiast Lidl o 10 złotych taniej, za 39,99 zł. Jednak w reakcji na działania swojego rywala, Biedronka również obniżyła cenę testów Primacovid. W tej chwili w obu sieciówkach można zakupić produkt za 39,99 zł.

Inne sieci w Polsce również informują o chęci wprowadzenia preparatów w swoich sklepach. Swoje zainteresowanie zasygnalizował między innymi Kaufland czy Carrefour.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c