Popularny aktor o obostrzeniach: „Nowe regulacje nie są wprowadzane w związku z pandemią, a żeby troszeczkę ukrócić Polaków”

Aktor Tomasz Karolak zabrał głos w sprawie wprowadzonych obostrzeń, między innymi kwarantanny narodowej, która będzie trwać od 28 grudnia do 17 stycznia. Jego zdaniem nowe zasady mają na celu jedynie utemperowanie Polaków. 

By Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73) – Tomasz Karolak …, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76547544

Tomasz Karolak znany  jest w ostatnim czasie z tego, że nie stosował się do zaleceń rządu i chętnie wybrał się w miejsca publiczne bez zasłaniania ust i nosa. Skutkiem jednej z takich wizyt było wyproszenie go z popularnej sieciówki meblowej. Teraz w rozmowie z Plejadą zabrał głos na temat nowych obostrzeń, które wczoraj przekazał podczas konferencji prasowej Adam Niedzielski.

Aktor sceptycznie podchodzi do nowych zasad. Jego zdaniem nowe regulacje nie są wprowadzane w związku z pandemią koronawirusa, a jedynie aby „troszeczkę ukrócić Polaków”. Jak dodaje, sam minister powiedział, że widział w internecie zaproszenia na służbowe wyjazdy.

Zdaniem Karolaka jest to zatem próba zdyscyplinowania obywateli, tym bardziej, że nie widać w ostatnim czasie wzrostu liczby zachorowań, ponieważ wszyscy przestrzegają zasad bezpieczeństwa.

„Wiadomo, że Polacy robią wszystko, by obejść obostrzenia. Nie było przecież jakiegoś przyrostu zachorowań, więc trudno mi ocenić, czy konieczne było wprowadzenie wyśrubowanych obostrzeń. To potwierdza moje przypuszczenie, że chodzi o utemperowanie Polaków.”

-tłumaczy. Tomasz Karolak


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c