Bank zapowiada prace serwisowe! Utrudnienia w płatnościach i dostępie do aplikacji!

mBank zapowiada na najbliższy weekend przerwę techniczną. Klienci otrzymali komunikat z informacją, że nie będą działać karty. Utrudniony będzie także dostęp do serwisu internetowego i aplikacji.

Fot. Warszawa w Pigułce

mBank informuje o przerwie w dostępie do bankowości spowodowaną pracami technicznymi. Utrudnienia pojawią się w najbliższy weekend, w nocy z 20 na 21 marca 2021 roku. Bank apeluje, aby w miarę możliwości zaplanować wszystkie transakcje wcześniej i wypłacić też niezbędną na ten czas gotówkę.

Klienci banku będą mieli problemy przede wszystkim z płatnościami kartą. Od godziny 2:00 w nocy do 8:15 nie zapłaci się kartą w żadnym punkcie, ani nie wypłaci gotówki. Natomiast od 2:00 do 10:30 nie będzie można zrobić zakupów online.

Kolejne utrudnienia dotyczą serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej. Pomiędzy 2:00 a 10:30 nie będzie możliwości zalogować się na konto bankowe, a do 11:00 nie złoży się żadnych wniosków. Dodatkowo, podczas przerwy technicznej nie będzie możliwe skorzystanie z mLinii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c