Popularny dyskont od września w Warszawie! [TYLKO U NAS]

Firma Action to popularna sieć handlowa w Europie, oferująca tanie produkty codziennego użytku. Firma pochodzi z Holandii i jest obecna w ponad 1500 sklepach w 7 krajach w Europie. Jak dowiedziała się redakcja Warszawy w Pigułce pierwszy sklep Action zadebiutuje w Warszawie we wrześniu. Sklep marki powstaje na Targówku.

Odwiedziliśmy sklep Action i pierwsze co rzuciło nam się w oczy to szerokie alejki, przejrzystość i brak kolejek do kasy. Znaleźliśmy także nasze ulubione produkty spożywcze, które dotychczas przywoziliśmy ze Szwecji, a których próżno szukać było w Polsce.

Nas urzekł dział papierniczy z szeroką gamą produktów dla artystów plastyków w przystępnych cenach, dział home, z pościelą, poduszkami dekoracyjnymi oraz dział kosmetyczny.

W sklepie znajduje się mydło i powidło. Istnieje ryzyko, że idąc po jedną rzecz opuścimy sklep z masą innych rzeczy, których nie planowaliśmy kupić. Sklep jest warty odwiedzenia przez miłośników dobrej jakości produktów w przystępnych cenach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c