Popularny portal społecznościowy do zamknięcia. Zróbcie kopie zdjęć

Jeżeli macie coś cennego na portalu NK.pl, a wcześniej Nasza Klasa np. fotografie, lepiej zróbcie sobie kopie zapasowe. Niedługo portal zostanie na stałe zamknięty.

Fot. Warszawa w Pigułce

Ringier Axel Springer Polska, czyli aktualny administrator portalu NK.pl poinformował, że serwis zostanie zamknięty. Będzie działał do 27 lipca.

Jeżeli macie tam konto i nie zależy Wam na danych nic nie musicie robić – wszystkie dane, zdjęcia i kontakty zostaną bezpowrotnie usunięte. W przeciwnym razie do 27 lipca musicie zarchiwizować sobie wszystkie Wasze fotografie.

Nie można już założyć nowego konta w serwisie, a użytkownicy z płatnymi usługami mogą korzystać z nich przez dwa miesiące i złożyć wniosek o zwrot za niewykorzystane środki.

Nasza Klasa była niezwykle popularna w 2006 roku. Stworzyli ją czterej studenci informatyki z Uniwersytetu Wrocławskiego – Maciej Popowicz, Paweł Olchawa, Michał Bartoszkiewicz i Łukasz Adziński. Był to drugi tak rozległy i popularny serwis społecznościowy po grono.net, który powstał dwa lata wcześniej. Nasza Klasa świetnie się rozwijała. W międzyczasie jednak powstały i rozwijały się nowe platformy. W 2010 roku nazwa została zmieniona na NK.pl, ale serwis tracił użytkowników. Nigdy już nie powrócił do czasów świetności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c