Popularny serial znika z ramówki! Czy to koniec przygód bohaterów?

Produkcja kultowego serialu „Na dobre i na złe” przekazała, że telenowela niespodziewanie zniknie z anteny Telewizji Polskiej. Czy to definitywny koniec przygód lekarzy z Leśnej Góry?

Fot. Pixabay

Serial „Na dobre i na złe” niedawno świętował swoje 21 urodziny. Jest jednym z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych seriali w Polsce. Dużą popularność przyniósł on między innymi Małgorzacie Foremniak czy Arturowi Żmijewskiemu. Teraz mimo, że bez już nich, to wciąż cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Dlatego widzów mocno zaniepokoił fakt, że niespodziewanie ma zniknąć z ramówki TVP. Dlaczego?

„Super Express” przekazał, że dostał informację od produkcji „Na dobre i na złe”, która poinformowała, że w niemal ostatniej chwili serial został zdjęty z anteny. Ostatni odcinek ma zostać wyemitowany za kilka dni, 16 grudnia. 23 i 30 grudnia już nie obejrzymy kolejnych przygód lekarzy. Ale spokojnie, jak się okazuje nagła przerwa została wprowadzona ze względu na czas świąteczny. W tym czasie TVP zaplanowało inne atrakcje dla widzów, a do serialu wrócimy na już na początku 2021 roku.

Serial „Na dobre i na złe” otrzymał wiele nagród, między innymi Telekamery dla najlepszego polskiego serialu i Złotą Telekamerę. Teraz kręcona jest już 22 seria przygód lubianych przez Polaków lekarzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c