Popularny serwis sprzedażowy planuje nowości dla Polaków! Będą dodatkowe udogodnienia!

AliExpress coraz prężniej rozwija się w Polsce. Wielu Polaków chętnie robi zakupy na chińskim serwisie sprzedażowym. Firma jednak nie zwalnia tempa i zamierza zawalczyć o większy kawałek naszego rynku. Z tej okazji przygotowała wiele atrakcyjnych udogodnień. 

Fot. Pixabay

AliExpress to popularny serwis sprzedażowy pochodzący z Chin. Rozbieżność produktów na platformie jest ogromna, a sklep przyciąga klientów atrakcyjnymi cenami. Również Polacy chętnie korzystają z zakupów na tej stronie. Oczywiście, w naszym kraju póki co niezwyciężony jest portal Allegro, który ma 36,2% rynku, ale AliExpress z 3,1% ma wciąż więcej niż np. RTV Euro AGD czy Zalando.

Dlatego AliExpress zamierza walczyć o klientów w Polsce i przygotowało dla nich atrakcyjne udogodnienia. Jak informuje „Gazeta Wyborcza” przede wszystkim chodzi o skrócenie czasu dostawy do Polski. Obecnie na paczkę zamówioną przez AliExpress możemy czekać nawet kilkadziesiąt dni. Firma chce więc wybudować w Polsce magazyny, dzięki czemu część towarów będzie mogła być dostarczana nawet w 2-3 dni robocze. A to ogromna różnica.

Oprócz tego, firma chce oferować ratalny model sprzedaży, a także informować klientów o sprzedawcach, cłach i podatkach. Ma też zaoferować 14-dniowy okres możliwości odstąpienia od umowy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c