Popularny sklep po 21 latach znika z Marszałkowskiej

Po 21 latach znika jeden z największych salonów Empik w Polsce. Sieć nie porozumiała się z wynajmującym w kwestii dalszego najmu.

Fot. Robert Drózd, CC BY-SA 3.0

Empik usytuowany w Warszawskich Domach Towarowych przy ulicy Marszałkowskiej zakończył działalność w tym miejscu. Nie ma go już na liście otwartych sklepów na stronie sieci. Otwarty został w 1999 roku. Był jednym z najbardziej znanych lokalizacji w Warszawie.

Jak informuje Business Insider, sieć nie doszła do porozumienia w kwestii dalszego najmu z właścicielem budynku. Informacje potwierdziła też portalowi rzecznik prasowa sklepu:

 

„W przypadku lokalizacji przy ulicy Marszałkowskiej współpraca z wynajmującym została zakończona. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania alternatywnej lokalizacji.”

-powiedziała Monika Marianowicz.

Empik przy Marszałkowskiej miał bardzo duży wybór produktów, organizowano tam również ogromną liczbę spotkań autorskich z pisarzami, dziennikarzami, muzykami czy aktorami.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c