Poruszający wpis Karoliny Szostak o śmierci operatora Polsatu. „Zobaczyłam karetkę i policję dowiedziałam się najgorszego”

Zespół Polsatu przeżył ciężki chwile i pogrążył się w żałobie. Odszedł wieloletni operator Krzysztof Kuligowski. Karolina Szostak umieściła wzruszające pożegnanie.

Przyjaciel, kolega, wsparcie od moich pierwszych dni 25 lat temu w Polsacie 🥲 razem z Robert Szegda tworzyli dream team, z którym przemierzałam Polskę, zawsze będziesz z nami Krzysztof Kuligowski, 7.05 przyjechałam przed 9 rano do pracy, zobaczyłam karetkę i policję 😭

Chwile później dowiedziałam się najgorszego 😢 dołączyłeś do Marka Koberta i Wojtka Kulisza, którzy od pierwszych dni byli ze mną, zawsze chętni do pomocy i wsparcia dla żółtodzioba 😭😭😭 zawsze i na zawsze w moim ❤️ takich trzech jak nas czterech trudno sobie wymarzyć! Operator, dźwiękowiec i kierowca wozu satelitarnego vel Prezes. Przez lata Razem tysiące kilometrów 🚘” – pisze Karolina Szostak.

Źródło fotografii okładkowej: Fryta 73, CC BY-SA 2.0/Wikipedia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c