Porwali go, wywieźli w bagażniku i bestialsko pobili

Do zdarzenia doszło w połowie września ubiegłego roku na terenie warszawskiego Targówka. Jak ustalili wówczas policjanci 39-letni mężczyzna, który wyszedł na osiedlowy parking, został zaatakowany przez nieznane osoby, a następnie uwięziony w bagażniku i wywieziony.

Fot. Policja

Fot. Policja

Po blisko 24 godzinach pokrzywdzony został wyrzucony z samochodu na jednej z praskich ulic. Dzięki pomocy postronnych osób mężczyzna szybko trafił do szpitala. Okazało się, że wymaga hospitalizacji.

Sprawą zajęli się stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że 39-latek przez ten czas był przetrzymywany na działce. Tam miał być dotkliwie bity. Dzięki ustaleniom szybko wpadli na trop osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. 27-letni Konrad S. trafił w ich ręce i po zarzutach, które usłyszał w tej sprawie został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Policjanci nie ustali w poszukiwaniach kolejnej osoby podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa. Wielomiesięczna praca funkcjonariuszy i prokuratorów przyniosła efekty. Dzięki zebranemu w sprawie materiałowi zarzuty usłyszała kolejna osoba. 52-letni Zbigniew S. jest podejrzany o pozbawienie wolności 39-latka połączonej ze szczególnym udręczeniem.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie Pragi Południe. W samochodzie, którym się poruszał funkcjonariusze zabezpieczyli około 30 kilogramów krajanki papierosowej bez polskich znaków akcyzy.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował 52-letniego mężczyznę. Za to przestępstwo grozi kara co najmniej 3 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c