Pościg na Grójeckiej. Na oczach ratowników i policjanta pijany wpadł na skrzyżowanie

Ratownicy medyczni zatrzymali pijanego kierowcę, który po kolizji o 4:00 nad ranem na ulicy Grójeckiej próbował uciekać uszkodzonym autem. 

Fot. Czytelnik

„Pijany kierowca autem osobowym wpadł na skrzyżowanie ,przejechał po przejściu dla pieszych i zatrzymał się na środku ul.Grójeckiej. Po chwili uszkodzonym autem zaczął ociekać i wjechał w ul.Radomska .Ratownicy medyczni widząc cala sytuacje udali się w pościg za mężczyzna.Dokonali zatrzymania pijanego kierowcy .Wezwali i przekazali policji .Jak się okazało mężczyzna miał 1,5 promila. Duże szczęście mieli piesi, którzy przechodzili przez pasy chwile po wpadnięciu z impetem auta którym kierował pijany mężczyzna . Cała sprawa zajmuje sie komenda policji na ul .Opaczewskiej .” – relacjonuje Czytelnik pragnący zachować anonimowość.

Jak informuje Rafał Retmaniak z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji mężczyzna miał prawie 1,5 promila, a wszystko rozegrało się na oczach ratowników i policjanta, którzy udzielali pomocy na miejscu innej osobie


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c