Pościg pod Warszawą. Dwie osoby spadły z muru. Jedna zginęła

W piątek (9.08) chwilę po godzinie 21 w Modlinie Twierdzy przy ulicy Księstwa Warszawskiego, nad rzeką Narwią w pobliżu Bramy Ostrołęckiej, doszło do tragicznych wydarzeń. W wyniku upadku z wysokości ranne zostały dwie osoby. Niestety w szpitalu jeden z poszkodowanych zmarł.

Wszystko zaczęło się w pobliskim pubie motocyklowym. Jak informuje naszą redakcję st. sierż. Sylwia Ochmańska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim – O godz. 21:30 wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzenia kilku pojazdów stojących w rejonie pubu motocyklowego. W pościg za prawdopodobnym sprawcą uszkodzeń, w kierunku muru fortyfikacyjnego udał się właściciel pubu. W trakcie szamotaniny obaj mężczyźni spadli z muru doznając uszkodzeń ciała. Po udzieleniu niezbędnej pomocy obu mężczyzn przewieziono do warszawskich szpitali.

Niestety w szpitalu jeden z mężczyzn zmarł. Śledztwo w sprawie zdarzenia prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.