Pościg ulicami Białołęki! Uciekające auto uderzyło w latarnię. Zatrzymano 5 osób

Pościg ulicami Białołęki rozpoczęty na Myśliborskiej, a zakończony na Nagodziców. W sumie zatrzymano 5 osób. Na miejscu pracuje ponad 10 radiowozów, w tym grupa dochodzeniowo-śledcza. 

Informację o pościgu potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce asp. sztab. Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Jak dodaje policjantka około godziny 14:48 wpłynęło zgłoszenie o kierowcy prawdopodobnie pod wpływem alkoholu poruszającym się czarną skodą po ulicy Myśliborskiej. Na miejsce wysłano patrole policji. Kierowca skody nie zatrzymał się do kontroli. Podczas pościgu kierowca wjechał w latarnię na ulicy Nagodziców. Wszystkie 5 osób podróżujące autem zaczęły uciekać. Po krótkiej penetracji terenu policjantom udało zatrzymać się 5 osób. Aktualnie nie wiadomo kto prowadził auto. Osoby te badane są na zawartość alkoholu.

Z naszych informacji wynika, że osoby podróżujące autem były kompletnie pijane.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c